Tím MC

Kristína Bachanová

Je maminkou troch synov – Marka a Vratka a Tomáška. Spolu s Katkou vedie Chrobáčik už od septembra 2018 a nadchlo ju to viac ako čakala. Kika v MC rieši najmä všetku administratívu,  papiere, úrady, účtovníctvo a podobne …

Katarína Kullačová

Je maminkou dvoch synou Martinka a Filipka.  Katka je technický typ, takže nie je pre ňu problém, čokoľvek zmontovať alebo opraviť, preto je pre nás v MC nenahraditeľná.

Aktívne maminky

Sú maminky na MD alebo RD, ktoré chodia do nášho MC a majú záujem aspoň občas, podľa toho ako môžu, pomôcť nám v MC. Môže ísť o pomoc pravidelnú – napr. môžu viesť vlastný kurz, pomáhať pri vedení herne a podobne alebo občasnú – napr. pomoc pri organizovaní akcií ako je Mikuláš, Míľa pre mamu a podobne.

Miroslava Belenčíková

Má dcérku Emu a syna Jakubka a už niekoľko rokov pomáha v centre najmä s prípravou najväčšej akcie – Míľa pre mamu.

Marianka Dvorská

Je maminkou malej Mii, býva vo Vrábloch a už v minulej sezóne ste ju mohli vidieť v Chrobáčiku, keď pravidelne raz za mesiac robila obľúbené Masáže pre maminky.

Nikoleta Mesárošová

Je maminkou Peťka a Dianky. Súhlasila, že sa pridá do nášho tímu a najmä v čase našej  neprítomnosti nás zastúpi. Propagácia nášho centra na sociálnych sieťach je najmä v jej rukách.

Janka Nagyová

Je maminka malej Natálky, Matúška a Miška, ktorá rada vybavuje a organizuje rôzne akcie, a tak popri svojej poslaneckej činnosti je nápomocná aj u nás – najmä pri organizovaní Míli pre mamu. Janka nikdy nepovie nie, keď potrebujeme pomôcť. Je pre nás veľkou oporou.

Monika Mališková

Má 2 dcérky Elišku a Leušku a okrem toho, že je členkou v OZ Lepšie Vráble pomáha aj nám pri organizovaní akcií a má výborné nápady. Stíha toho naozaj veľa a my sme vďačné, že ju máme v tíme.

Bibiana Šimunová

Je maminkou malého Alexka a rada sa pripojila do nášho tímu. Okrem toho, že ste ju mohli vidieť dosť často v centre ako dozor v herni je veľmi kreatívna a šikovná. Tieto jej schopnosti využíva najmä pri tvorbe plagátov našich akcií a sme vďačné, že je súčasťou nášho tímu.

 

Ak máš záujem sa pridať do nášho tímu, budeme len radi. Daj nám o sebe vedieť!

 

Lektorky našich kurzov

Janka Ondrušková

Je certifikovaná inštruktorka masáží dojčiat CIMI (Certified Infant Massage Instructor) od r. 2009 vedie kurzy Masáž  bábätiek a Masáž novorodeniatok.

Je mamou už dvoch dospelých detí. Keď boli malé, kurzy baby-masáží neexistovali, ale tak nejak intuitívne im masírovala bruško a chrbátik, dlane a chodidlá. Janka je dosť dotykový človek. .. preto, keď  v roku 2009 objavila možnosť naučiť sa dotýkať detí vedome, hneď  ju využila. Odvtedy je masáž jej koníčkom a životným štýlom, rada ju prijíma i daruje.  A keďže je  hlboko presvedčená o jej úžasných účinkoch na tele, psychike i na duši (čo potvrdzujú mnohé odborné štúdie), rada ponúkne všetko, čo vie vám – rodičom, pestúnom, tehuľkám. Naučíte sa spolu dotýkať sa detí trochu inak – nielen rukami, ale i srdcom!

Jarmila Hitková

Jarka je vždy usmiata a veselá osôbka. Je jej blízka filozofia Marie Montessori, a preto sa snaží ku každému dieťaťu pristupovať osobitne a vnímať jeho potreby  a záujmy. V centre vedie pohybové kurzy – Dietky v pohybe pre malé deti od 4m do 12m,  Deti v pohybe pre väčšie deti od 1 do 3 rokov, kurz Zdravé nôžky pre deti s plochými nohami – a Montessori kurz Malí prieskumníci pre deti od 2 do 4 rokov. Ako vidíte, je veľmi všestranná a aktívna, a to má doma dve deti!

Jarmila Lišková

Je certifikovaná pôrodná asistentka, ktorá v našom centre Chrobáčik vedie kurz Psychoprofylaktickej prípravy na pôrod už od roku 2008. Svoju prácu vykonáva už 34 rokov, a preto skutočne vie o čom hovorí. Jej kurz pozostáva z pravidelných cvičení pre tehotné, ktoré sú vhodné pre tehuľky od 20tt  a z dvoch prednášok – Pôrod a Šestonedelie. Je veľkým prínosom nielen pre nás ale pre celú komunitu mesta Vráble, že sa budúce maminky majú s kým poradiť a získať všetky potrebné informácie ešte pred narodením bábätka.