Tím MC

Kristína Bachanová

Je maminkou troch synov – Marka a Vratka a Tomáška. Spolu s Katkou vedie Chrobáčik už od septembra 2018 a nadchlo ju to viac ako čakala. Kika v MC rieši najmä všetku administratívu,  papiere, úrady, účtovníctvo a podobne …

Katarína Kullačová

Je maminkou dvoch synou Martinka a Filipka.  Katka je technický typ, takže nie je pre ňu problém, čokoľvek zmontovať alebo opraviť, preto je pre nás v MC nenahraditeľná.

Aktívne maminky

Sú maminky na MD alebo RD, ktoré chodia do nášho MC a majú záujem aspoň občas, podľa toho ako môžu, pomôcť nám v MC. Môže ísť o pomoc pravidelnú – napr. môžu viesť vlastný kurz, pomáhať pri vedení herne a podobne alebo občasnú – napr. pomoc pri organizovaní akcií ako je Mikuláš, Míľa pre mamu a podobne.

Miroslava Belenčíková

Má dcérku Emu a syna Jakubka a už niekoľko rokov pomáha v centre najmä s prípravou najväčšej akcie – Míľa pre mamu.

Marianka Dvorská

Je maminkou malej Mii, býva vo Vrábloch a už v minulej sezóne ste ju mohli vidieť v Chrobáčiku, keď pravidelne raz za mesiac robila obľúbené Masáže pre maminky.

Nikoleta Mesárošová

Je maminkou malého Peťka a býva na Meleku. Súhlasila, že sa pridá do nášho tímu a najmä v čase našej bližiacej sa neprítomnosti, nás zastúpi.

Janka Nagyová

Je maminka malej Natálky a malého Matúška, ktorá rada vybavuje a organizuje rôzne akcie, a tak popri svojej poslaneckej činnosti je nápomocná aj u nás – najmä pri organizovaní Míli pre mamu. Janka nikdy nepovie nie, keď potrebujeme pomocť. Je pre nás veľkou oporou.

 

Ak máš záujem sa pridať do nášho tímu, budeme len radi. Daj nám o sebe vedieť!

Lektorky našich kurzov

Janka Ondrušková

Je certifikovaná inštruktorka masáží dojčiat CIMI (Certified Infant Massage Instructor) od r. 2009 vedie kurzy Masáž  bábätiek a Masáž novorodeniatok.

Je mamou už dvoch dospelých detí. Keď boli malé, kurzy baby-masáží neexistovali, ale tak nejak intuitívne im masírovala bruško a chrbátik, dlane a chodidlá. Janka je dosť dotykový človek. .. preto, keď  v roku 2009 objavila možnosť naučiť sa dotýkať detí vedome, hneď  ju využila. Odvtedy je masáž jej koníčkom a životným štýlom, rada ju prijíma i daruje.  A keďže je  hlboko presvedčená o jej úžasných účinkoch na tele, psychike i na duši (čo potvrdzujú mnohé odborné štúdie), rada ponúkne všetko, čo vie vám – rodičom, pestúnom, tehuľkám. Naučíte sa spolu dotýkať sa detí trochu inak – nielen rukami, ale i srdcom!

Jarmila Hitková

Jarka je vždy usmiata a veselá osôbka. Je jej blízka filozofia Marie Montessori, a preto sa snaží ku každému dieťaťu pristupovať osobitne a vnímať jeho potreby  a záujmy. V centre vedie pohybové kurzy – Dietky v pohybe pre malé deti od 4m do 12m,  Deti v pohybe pre väčšie deti od 1 do 3 rokov, kurz Zdravé nôžky pre deti s plochými nohami – a Montessori kurz Malí prieskumníci pre deti od 2 do 4 rokov. Ako vidíte, je veľmi všestranná a aktívna, a to má doma dve deti!

Jarmila Lišková

Je certifikovaná pôrodná asistentka, ktorá v našom centre Chrobáčik vedie kurz Psychoprofylaktickej prípravy na pôrod už od roku 2008. Svoju prácu vykonáva už 34 rokov, a preto skutočne vie o čom hovorí. Jej kurz pozostáva z pravidelných cvičení pre tehotné, ktoré sú vhodné pre tehuľky od 20tt  a z dvoch prednášok – Pôrod a Šestonedelie. Je veľkým prínosom nielen pre nás ale pre celú komunitu mesta Vráble, že sa budúce maminky majú s kým poradiť a získať všetky potrebné informácie ešte pred narodením bábätka.